
Люстра VidaXL 1600 кристалів 80x80x75 см біла
14 502 ₴
- В наявності
- Код: 58008935
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стельовий світильник VidaXL з 1600 кристалів з безбарвного скла найвищої якості. Модель оснащена 12 джерелами світла з цоколем E14, що дозволяє використовувати світлодіодні або енергозберігаючі лампочки на ваш вибір. Розміри: висота 75 см, ширина 80 см, глибина 80 см. Світильник ідеально підходить для великих приміщень — вітальень, їдалень, холів. Елегантний гламурний дизайн підкреслений якісними матеріалами: металева конструкція забезпечує надійність і довговічність, а кристали створюють красиву гру світла та кольорів. Доступні варіанти у білому та бежевому кольорах для вибору під різні інтер'єри. Люстра живиться від мережі, забезпечуючи стабільне джерело енергії. Лампочки не входять у комплект — ви зможете підібрати найбільш відповідні джерела світла відповідно до своїх потреб. Час доставки зі складу становить 5-10 днів.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | vidaXL |
| Стан | Новий |
| Тип світильника | Стельовий |
| Матеріал каркасу | скло |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 75 мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Глибина | 80 мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 80 |
| Джерело живлення | Sieciowe |
| Клас енергоспоживання | D |
| Кількість джерел світла | 12 źródeł |
| Кімната | Salon |
| Марка | VidaXL |
| Матеріал | Metal |
| Нитка | E14 |
| Стиль | Glamour |
| Тип | Żyrandole |
| Ширина | 80 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 14 502 ₴

