
Люстра vidaXL Z 85 кришталь чорна
8 861 ₴
- В наявності
- Код: 58008936
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. VidaXL Z 85 з кристалами Чорний. Люстри. це невід'ємний елемент кожного інтер'єру, що виконує не лише освітлювальну, але й декоративну функцію. поєднує розкішний вигляд з сучасними освітлювальними рішеннями, що робить його ідеальним вибором для вітальні, їдальні чи комерційних приміщень. Завдяки елегантному стилю та високій якості виконання, ця модель безумовно приверне увагу шанувальників елегантності та вишуканого дизайну. Енергоефективність та клас енергоефективності. У наш час, обираючи люстри, варто звернути.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | vidaXL |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Тип світильника | Стельовий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 82 мм |
| Глибина | 50 мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 45 |
| Клас енергоспоживання | F |
| Кількість джерел світла | 3 джерела |
| Матеріал | Метал |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Вітальня |
| Стиль | Гламур |
| Тип | Люстри |
| Цоколь | E14 |
| Ширина | 45 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 861 ₴



