
Витяжка Akpo WK-7 Micra 60 см вбудована чорна
4 910 ₴
- В наявності
- Код: 58252251
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. AKPO WK-7 MICRA (ЧОРНИЙ) Akpo WK-7 Micra – це проста у використанні та компактна витяжка, яка ідеально підходить для невеликих кухонь та міні-кухонь. ДЛЯ МАЛЕНЬКОЇ КУХНІ Вставна витяжка Akpo WK-7 Micra призначена для встановлення в підвісну шафу - займає мало місця і при цьому забезпечує ефективне очищення повітря під час приготування їжі. Тому ви з успіхом можете встановити його на маленькій кухні або навіть на міні-кухні. ІНТУЇТИВНО ЗРУЧЕНІ КНОПКИ На корпусі представленої витяжки ви знайдете декілька кнопок, які дозволяють запускати пристрій на потрібній швидкості та вмикати та вимикати освітлення. Така проста експлуатація означає, що витяжкою можуть успішно користуватися люди будь-якого віку. ФІЛЬТРУВАННЯ ЖИРУ Завдяки наявності алюмінієвих фільтрів Akpo WK-7 Micra полегшує утримання кухонних поверхонь у чистоті. Вони затримують частинки жиру, що витають у повітрі, не даючи їм осідати на стінах і меблях. Після промивання фільтри можна використовувати багато разів. ДОДАТКОВЕ ОСВІТЛЕННЯ Akpo WK-7 Micra ефективно підсвітить нагрівальну плиту під кришкою, забезпечуючи вам більший комфорт і безпеку під час приготування їжі - все завдяки вбудованим в корпус світлодіодам. ПРОСТИЙ ДИЗАЙН Ви неодмінно будете в захваті від мінімалістичного характеру витяжки, завдяки якому пристрій ідеально вписується в фон кухонного простору. Крім того, простий дизайн ідеально вписується в сучасні аранжування. ЧОРНЕ ПОКРІБЛЕННЯ Akpo WK-7 Micra ідеально вписується в сучасну кухню з використанням темних кольорів - сама витяжка елегантно виконана в чорному кольорі.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Akpo |
| Стан | Новий |
| Колір корпусу | Чорний |
| Ширина | 60 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип витяжки | Вбудована |
| Користувальницькі характеристики | |
| Річне споживання енергії | 105 kWh |
| Гучність | 70dB |
| Діаметр виходу повітря [см] | 12 |
| Клас енергетичної ефективності | E |
| Клас ефективності динамічного потоку | F |
| Клас ефективності освітлення | F |
| Клас ефективності поглинання забруднень | D |
| Кількість моторів | 1 |
| Кількість світлових точок | 2 |
| Кількість фільтрів для жиру | 1 |
| Максимальна висота | 16 |
| Максимальна гучність | 70 dB |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Мінімальна гучність | 56 dB |
| Мoдель | WK-7 Micra |
| Потужність | 100 |
| Потужність освітлення | 2 x 2 |
| Продуктивність витяжки [м3/год] | 220 |
| Степені потужності вентилятора | 3 |
| Тип освітлення | Галоген |
| Керування | Механічне |
| Функції | Витяжка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 910 ₴






