
Витяжка Akpo WK-7 Micra 60 см вбудована біла 310 м³/ч
6 069 ₴
- В наявності
- Код: 58252254
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Вбудована кухонна витяжка Akpo WK-7 Micra 60 см у білому кольорі. оснащена одним алюмінієвим жировим фільтром. Продуктивність 310 м³/ч, максимальний рівень шуму 70 дБ, мінімальний 56 дБ. Глибина 39 см, діаметр випускного отвору 12 см. Два світильники. Клас енергоефективності E, клас освітлення F, клас ефективності видалення забруднень D. Проста у використанні, надійна конструкція, хороша якість оздоблення. Одиничний мотор забезпечує тиху та ефективну роботу.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Akpo |
| Стан | Новий |
| Тип витяжки | Вбудована |
| Колір корпусу | Білий |
| Ширина | 60 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Рівень шуму | 70 дБ |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Освітлення | світлодіодні лампи |
| Фільтр | металевий |
| Габаритні розміри | |
| Глибина | 39 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гучність | 70dB |
| Діаметр випускного отвору | 12 |
| Діаметр виходу повітря [см] | 12 |
| Клас енергоефективності | E |
| Клас ефективності освітлення | F |
| Клас ефективності поглинання забруднень | D |
| Клас ефективності видалення забруднень | D |
| Кількість моторів | 1 |
| Кількість світильників | 2 |
| Кількість фільтрів | 1 |
| Кількість фільтрів для жиру | 1 |
| Максимальна гучність | 70 dB |
| Мінімальна гучність | 56 dB |
| Мінімальний рівень шуму | 56 |
| Мoдель | WK-7 Micra |
| Потужність освітлення | 2 x 2 |
| Продуктивність витяжки | 310 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 069 ₴






