
Вбудована витяжка SeeNERGY GRUPPO INCASSO 50
23 167 ₴
- В наявності
- Код: 58290776
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. SeeNERGY GRUPPO INCASSO 50 Компанія SeeNERGY була заснована в 1997 році в Італії і з початку своєї діяльності докладає максимум зусиль, щоб надати вам продукцію найвищої якості. Завдяки технології, дизайну, інноваціям і уважності до деталей компанія SeeNERGY пропонує унікальний асортимент кухонних витяжок, які можуть задовольнити кожного клієнта. Найчастіше купована повністю вбудована витяжка SeeNERGY. Витяжка під шафу. (мінімальна ширина шафи 30 см.) Можна монтувати безпосередньо на стіну або на нижній край шафи. Випускається в двох розмірах: 52 і 70 см. Оздоблення з нержавіючої сталі, зовнішня панель прилягає до цоколя лише на 2 мм. Освітлення двома подвійними світлодіодними стрічками. Електронне управління. Супер тихо. Можливість роботи в якості витяжки або абсорбера. SeeNERGY Gruppo Incasso 50 ідеально впишеться у вашу кухню, якщо її встановити поруч із шафами або над кухонним островом. Витяжка підходить для вугільного фільтра: FCAK62260 Клас енергоспоживання C Мін./макс. продуктивність 256/585 м³/год Мін./макс. гучність 45/65 дБ Таймер сну Незалежне керування освітленням Робота витягувачем або поглиначем Сигналізує про необхідність промити або замінити фільтри Жировий фільтр, який можна мити в посудомийній машині
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Seenergy |
| Стан | Новий |
| Ширина | 87 мм |
| Тип витяжки | Вбудована |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Діаметр повітровипускного отвору [см] | 15 |
| Клас продуктивності динамічного потоку | D |
| Клас енергоспоживання | C |
| Клас ефективності освітлення | A |
| Клас ефективності поглинання забруднень | G |
| Кількість знежирювальних фільтрів | 1 |
| Кількість світлових точок | 2 |
| Контроль | Elektroniczne |
| Мoдель | Gruppo Incasso 50 |
| Максимальна гучність | 61 dB |
| Марка | Seenergy |
| Мінімальна відстань від електричної плити [см] | 38 |
| Мінімальний об'єм | 45 dB |
| Потужність освітлення | 2 x 2W |
| Продуктивність екстракції [м3/год] | 590 |
| Тип капюшона | Podszafkowy, Wkład |
| Тип освітлення | LED |
| Рівні потужності вентилятора | 3 |
| Фільтр знежирювальний | Aluminiowy |
| Функції | Wyciąg, Pochłaniacz |
| Колір | Срібло |
Інформація для замовлення
- Ціна: 23 167 ₴


