
Пральна машина Beko WITC 7612 B0W автоматична вбудована 7 кг
22 664 ₴
- В наявності
- Код: 58360978
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Пральна машина Beko WITC7612B0W — вбудована модель з фронтальним завантаженням 7 кг. Клас енергоспоживання A+++, клас відтискування B, максимальна швидкість відтискування 1200 об/хв. оснащена інверторним двигуном AquaFusion нового покоління для ефективної та тихої роботи. Включає програму Baby Protect для гігієнічного прання дитячого білизни та одягу алергіків з підвищеною температурою та інтенсивним полосканням. Програма Codzienne szybkie дозволяє прати повний барабан за 28 хвилин. Пральна машина має нікельований нагрівальний елемент для захисту від поломок. Білий корпус, ширина 60 см, глибина 55 см. Функція пара відсутня.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | BEKO |
| Вбудована техніка | Так |
| Клас віджиму | B |
| Клас прання | A |
| Клас енергоспоживання | A+++ |
| Стан | Новий |
| Спосіб установки | Вбудований |
| Сушка | Ні |
| Тип двигуна | Інверторний |
| Тип завантаження | Фронтальна |
| Тип пральної машини | Автомат |
| Колір корпусу | Білий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Рівень шуму при пранні | 56 дБ |
| Габаритні розміри | |
| Глибина | 550 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Води на цикл | 41 літр |
| Вантажність | 7 |
| Максимальне завантаження білизни для прання | 7 |
| Максимальна швидкість віджимання | 1200 |
| Мoдель | WITC7612B0W |
| Тип | Автомат |
| Функція PerfectCare | Немає |
| Функція пари | Немає |
Інформація для замовлення
- Ціна: 22 664 ₴



