
Витяжка GLOBALO Silentio 60.2 Black вбудована 60 см 660 м³/ч
23 393 ₴
- В наявності
- Код: 58363287
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Вбудована кухонна витяжка GLOBALO Silentio 60.2 Black у чорному кольорі. Ширина 60 см, глибина 23 см. Продуктивність 660 м³/год при рівні шуму 48 дБ. Клас енергетичної ефективності B. оснащена алюмінієвим жировим фільтром (1 шт.). Світлодіодне освітлення. Діаметр виходу повітря 15 см. Комплектується без двигуна (мотор придбавається окремо). Передбачена система шумозниження для тихої та ефективної роботи.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GLOBALO |
| Стан | Новий |
| Колір корпусу | Чорний |
| Ширина | 60 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Рівень шуму | 48 дБ |
| Тип витяжки | Вбудована |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Освітлення | світлодіодні лампи |
| Фільтр | металевий |
| Габаритні розміри | |
| Глибина | 23 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр вильоту повітря | 15 |
| Діаметр виходу повітря [см] | 15 |
| Клас енергетичної ефективності | B |
| Кількість моторів | 1 |
| Кількість світлових точок | 1 |
| Кількість фільтрів | 1 |
| Кількість фільтрів для жиру | 1 |
| Комплектація | Без двигуна |
| Мoдель | Silentio 60.2 Black |
| Продуктивність витяжки | 660 |
| Тип | Вбудована |
| Тип фільтра | Алюмінієвий |
| Шумність | 48dB |
Інформація для замовлення
- Ціна: 23 393 ₴







