
Витяжка, що вбудовується Toflesz OK-6 New Linea Glass 60 850
22 795 ₴
- В наявності
- Код: 58449841
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. Toflesz OK-6 New Linea Glass 60 850 м3/год білий серед вбудованих витяжок. Він має відмінне співвідношення ціни та якості. Це рішення для невеликих сучасних кухонь і фантастичного дизайну для квартир-студій, займає дуже мало місця і майже повністю ховається в шафі. Зовнішня, видима частина - це пластина з сучасного елегантного загартованого скла двох відтінків на вибір - білого або чорного. Витяжка має естетично привабливе периферійне поглинання, першокласні технічні параметри та дуже ефективну турбіну. Має сучасне сенсорне управління та енергозберігаючу декоративну світлодіодну стрічку. Серед додаткових переваг – 9-хвилинний таймер і пульт дистанційного керування в базовій комплектації. Витяжка надзвичайно практична у використанні - її особливо легко чистити - просто протріть зовнішню частину вологою ганчіркою, щоб видалити будь-який бруд. Управління: сенсорні кнопки зі світлодіодним підсвічуванням дисплея: світлодіодна стрічка 4 Вт, колір світла – верхня межа теплого білого, температура світла близько 4000 КГучність: 64 дБ (додаткова турбіна 69 дБ) Кількість ступенів швидкості: 4 Додаткове обладнання (за додаткову плату): 4 гвинти кріплення, дистанційне керуванняТаймер: 9 хв
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TOFLESZ |
| Стан | Новий |
| Ширина | 55.1 мм |
| Тип витяжки | Вбудована |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Річне споживання енергії | 56 kWh |
| Датчик запаху | Немає |
| Діаметр повітровипускного отвору [см] | 15 |
| Клас енергоспоживання | B |
| Клас ефективності освітлення | B |
| Кількість двигунів | 1 |
| Кількість знежирювальних фільтрів | 1 |
| Кількість світлових точок | 2 |
| Контроль | Zdalne |
| Мoдель | Linea Glass Білий |
| Максимальна гучність | 69 dB |
| Марка | Toflesz |
| Мінімальна відстань від електричної плити [см] | 29.5 |
| Мінімальний об'єм | 42 dB |
| Потужність освітлення | 2 x 2W |
| Знежирювальний фільтр | Kasetowy |
| Продуктивність екстракції [м3/год] | 635 |
| Тип капюшона | Podszafkowy, Wkład |
| Тип освітлення | LED |
| Рівні потужності вентилятора | 4 |
| Функції | Wyciąg, Pochłaniacz, Timer |
| Колір | Білий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 22 795 ₴



