
Витяжка, що вбудовується Toflesz OK-6 Linea Glass 60 850
21 789 ₴
- В наявності
- Код: 58449843
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. Toflesz OK-6 Linea Glass 60 850м3/год чорний серед вбудованих витяжок. Він має відмінне співвідношення ціни та якості. Це рішення для невеликих сучасних кухонь, а також фантастичний дизайн для квартир-студій. Витяжка займає дуже мало місця і майже повністю ховається в шафі. Зовнішня видима частина - це пластина з сучасного елегантного загартованого скла двох відтінків на вибір - білого або чорного. Він має естетично привабливе периферійне поглинання, першокласні технічні параметри та дуже ефективну турбіну. Оснащений сучасним сенсорним управлінням та енергозберігаючою та декоративною світлодіодною стрічкою. Серед додаткових переваг – 9-хвилинний таймер і пульт дистанційного керування в базовій комплектації. Витяжка надзвичайно практична у використанні – її особливо легко чистити – просто протріть зовнішню частину вологою тканиною, щоб видалити будь-який бруд. Технічні дані: Покриття Сталь з порошковим покриттям, Загартоване скло Режим роботи Вихлоп/абсорбер Таймер ТАК Сенсорне керування + дистанційне керуванняКлас енергоспоживання BINКількість рівнів швидкості 4Освітлення Світлодіодна стрічка 56,4 см 1X 4 Вт; Світлодіодна стрічка 86,4 см 1x6 Вт
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TOFLESZ |
| Стан | Новий |
| Ширина | 55.1 мм |
| Тип витяжки | Вбудована |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Річне споживання енергії | 56 kWh |
| Датчик запаху | Немає |
| Діаметр повітровипускного отвору [см] | 15 |
| Клас енергоспоживання | A |
| Клас ефективності освітлення | B |
| Кількість двигунів | 1 |
| Кількість знежирювальних фільтрів | 1 |
| Кількість світлових точок | 1 |
| Контроль | Elektroniczne |
| Мoдель | Linea Glass Чорний |
| Максимальна гучність | 69 dB |
| Марка | Toflesz |
| Мінімальна відстань від електричної плити [см] | 29.5 |
| Мінімальний об'єм | 42 dB |
| Потужність освітлення | 2 x 2W |
| Знежирювальний фільтр | Kasetowy |
| Продуктивність екстракції [м3/год] | 768 |
| Тип капюшона | Podszafkowy, Wkład |
| Тип освітлення | LED |
| Рівні потужності вентилятора | 4 |
| Функції | Wyciąg, Pochłaniacz, Timer |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 21 789 ₴



