
Настінний світильник Milagro Cosmo (168)
5 045 ₴
- В наявності
- Код: 58911429
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. Настільна світлодіодна лампа COSMO 12 Вт Настільна лампа в оригінальному стилі, виготовлена з високоякісних матеріалів: металу та акрилу. Оснащений одним джерелом світла зі змінним світлодіодним модулем потужністю 12 Вт, що еквівалентно 65 Вт традиційної лампочки. Загальні розміри 45 см х 30 см. Також варто відзначити приємний для ока колір 4000 К і яскраве світловий потік 840 лм, що забезпечує безпроблемну роботу. Напруга живлення від 220 до 240 В. Перший елемент, який привертає увагу, це світловий диск, який є джерелом світла лампи. Це забезпечує достатню яскравість і приємний естетичний досвід. Продукт використовуватиметься переважно в офісах, вітальнях, спальнях і кімнатах для гостей. На лампу поширюється 24-місячна гарантія. Після вищезгаданого період, користувач має можливість скористатися спеціалізованим сервісом компанії.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Milagro |
| Стан | Новий |
| Колірна температура | 4000К |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип | Настільна лампа |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 45 мм |
| Ширина | 30 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Глибина | 30 мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 10 |
| Додаткова інформація | Z żarówką w zestawie |
| Джерело живлення | Sieciowe |
| Клас енергоспоживання | E |
| Кількість джерел світла | 1 źródło |
| Кімната | Biuro |
| Марка | Milagro |
| Матеріал | Stal, Metal, Tworzywo sztuczne, Akryl |
| Нитка | LED |
| Стиль | Nowoczesny |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 045 ₴

