
Підвісний світильник Milagro Nix (518)
13 336 ₴
- В наявності
- Код: 58912849
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. Milagro Nix (518). Люстри є ключовим елементом освітлення інтер'єрів, впливаючи на атмосферу та функціональність приміщень. Вибір відповідної люстри може значно покращити комфорт використання простору, а також підкреслити його стиль. Однією з унікальних моделей у категорії підвісних ламп є Milagro Nix (518), яка вражає сучасним дизайном та високою якістю виконання. Світлова ефективність. Підвісна лампа Milagro Nix (518) оснащена енергоефективними модулями LED потужністю 50W, що відповідає 250W традиційної лампочки. Завдяки цьому лампа випромінює світловий потік о.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Milagro |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип лампи | Енергозберігаюча |
| Тип світильника | Підвісний |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 120 мм |
| Глибина | 60 мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 60 |
| Додаткова інформація | З лампочкою в комплекті |
| Кількість джерел світла | 2 джерела |
| Максимальна потужність лампочки | 50W Вт |
| Матеріал | Метал |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Офіс, Кухня, Вітальня, Ванна |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Колірна температура | 3000K, 3300K |
| Цоколь | LED |
| Ширина | 60 мм |
| Енергетичний клас | A |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 336 ₴

