
Посудомійна машина Samsung DW60M6051BB вбудована 14 компл 42 дБ
25 944 ₴
- В наявності
- Код: 59161222
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Посудомійна машина Samsung DW60M6051BB вбудовуваного типу призначена для встановлення в кухонні гарнітури. Вмісність 14 комплектів посуду. Обладнана 8 програмами мийки: інтенсивна, автоматична, еко, експрес, швидка, попередня мийка та делікатна. Функція половинного завантаження дозволяє економити воду та електроенергію при неповному завантаженні машини. Регульована висота верхнього кошика для розміщення високих каструль та тарілок нестандартних розмірів. Функція дезінфекції забезпечує стерилізацію посуду при високій температурі, безпечна для алергіків та немовлят. Затримка запуску, затримка початку циклу мийки. Захист від протікання Aqua Stop. Рівень шуму 42 дБА. Клас енергоспоживання D, витрата води 9,9 л на цикл, річне споживання енергії 237 кВт⋅год. Клас мийки A, клас сушки A. Внутрішнє покриття з нержавіючої сталі. Колір корпусу білий. Розміри 598x815x550 мм. Має дисплей, індикатори відсутності ополіскувача та солі.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Samsung |
| Варіант установки | Повновбудована |
| Клас миття | A |
| Клас сушіння | A |
| Кількість програм мийки | 8 |
| Тип посудомийної машини | Повногабаритна |
| Колір корпусу | Білий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Рівень шуму | 42 дБ |
| Програми мийки | |
| Автоматична програма | Так |
| Програма швидкої мийки | Так |
| Програма інтенсивного миття | Так |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Внутрішнє покриття | нержавіюча сталь |
| Захист від дітей | Ні |
| Захист від протікання | Так |
| Відстрочка старту | Так |
| Половинне завантаження | Так |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 81.5 мм |
| Ширина | 59.8 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Річне споживання енергії | 237 |
| Делікатна програма | Да |
| Довжина: | 55 мм |
| Індикатор відсутності ополіскувача | Да |
| Індикатор браку солі | Да |
| Клас акустичної емісії | B |
| Клас енергоспоживання | D |
| Максимальне завантаження | 14 |
| Мoдель | DW60M6051BB |
| Наявність дисплея | Да |
| Полиця для чашок | Да |
| Споживання води | 9.9 |
| Споживання енергії на 100 циклів | 85 |
| Програма попереднього миття | Да |
| Регулювання висоти верхнього кошика | Да |
| Статура | Нове |
| Тип | Посудомийна машина |
| Функція дезінфекції | Да |
| Ширина посудомийної машини | 60 |
| Шафа для столового приладдя | Да |
| Економна програма | Да |
Інформація для замовлення
- Ціна: 25 944 ₴










