
Люстра Candellux Lords 32-63106 підвісна овальна LED RGB 27 Вт
18 743 ₴
- В наявності
- Код: 59469629
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Люстра Candellux Lords 32-63106 підвісна овальної форми у сучасному стилі. Світильник оснащений 2 джерелами світла LED RGB, потужність 27 Вт. Управління здійснюється за допомогою пульта дистанційного керування. Корпус виготовлений з хрому. Розміри: ширина 44 см, глибина 44 см, висота 100 см, діаметр плафона 44 см. Підходить для використання у ванних кімнатах та житлових приміщеннях.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Candellux |
| Джерело світла | LED module |
| Кількість джерел світла | 2 |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Стан | Новий |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип світильника | Підвісний |
| Форма | Овал |
| Колір | Хром |
| Колір плафона | Хром |
| Колір світіння | Червоний/зелений/синій |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 100 мм |
| Довжина: | 44 мм |
| Матеріал плафона, підвісок | ета |
| Мoдель | 32-63106 |
| Потужність | 27 |
| Тип | Люстра |
| Ширина | 44 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 18 743 ₴

