
Світлодіодна підлогова лампа Azzardo Ruben (Bp1722Be)
10 154 ₴
- В наявності
- Код: 59686071
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. Azzardo було засновано в 2002 році, відповідаючи на очікування найвимогливіших клієнтів, які шукають оригінальний дизайн і стиль. Споживачами ламп Azzardo є люди, які керуються оригінальною стилістикою та найвищою якістю виконання. AZzardo RUBEN BP-1722-BE торшер 1x60W/E27. Клас енергоефективності: A-G. Виробник: AZzardo. Висота: 156. Ширина: 50. Назва родини: RUBEN. Довжина [см]: 156. Індекс виробника: AZ2406. Висота абажура: 28. Ширина абажура: 45. Тип: Торшери. Стиль: Сучасний, Скандинавський. Призначення: Для внутрішнього використання. Потужність: 60W. Спосіб.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Azzardo |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Цоколь | E27 |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Основні атрибути | |
| Висота | 158 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина | 45 мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 45 |
| Додаткова інформація | Лампочки в комплекті |
| Кількість світлових точок | 3 |
| Максимальна потужність лампочки | 60W Вт |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Офіс, Коридор/листниця, Кухня, Вітальня, Спальня |
| Стан | Нове |
| Стиль | Скандинавський |
| Тип | Світлодіодні |
| Ширина | 45 мм |
| Енергетичний клас | A |
| Колір | Коричневий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 154 ₴



