
Стельовий світильник Italux Harley MDM-3480 підвісний 3x40W білий
7 588 ₴
- В наявності
- Код: 59697527
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стельовий підвісний світильник Italux Harley MDM-3480/3AW сучасного дизайну. Світильник оснащений трьома джерелами світла з цоколем E27, максимальна потужність кожної лампочки 40 Вт. Матеріал корпусу та каркасу виконаний зі сталі та металу. Світильник має білий колір та сучасний стиль виконання. Розміри: висота 120 см, ширина 35 см, глибина 35 см, діаметр плафона 15 см. Енергетичний клас A. Світильник для використання у сучасних інтер'єрах.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ITALUX |
| Кількість джерел світла | 3 |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Стан | Новий |
| Спосіб монтажу | Підвісний |
| Стиль виконання | Модерн |
| Тип світильника | Підвісний |
| Тип цоколя | E27 |
| Форма | Кругла |
| Колір | Білий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 120 мм |
| Довжина: | 35 мм |
| Матеріал плафона, підвісок | ета |
| Мoдель | MDM-3480/3AW |
| Потужність | 40 |
| Ширина | 35 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 588 ₴

