
Підвісна лампа Azzardo Diana 16 AZ2155
42 474 ₴
- В наявності
- Код: 59697549
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. Лампа підвісна Azzardo Diana 16 AZ2155. це поєднання мінімалізму з елегантним стилем та привабливим дизайном. Скляні абажури округлої, подовженої форми кольору хрому ідеально впишуться в дизайнерські інтер'єри. Лампа Diana з нестандартною формою та стриманою кольоровою гамою легко адаптується до інших елементів оформлення. Класична пропозиція гарантує приємну та унікальну атмосферу в приміщенні. Специфікація: Ступінь захисту: IP20 Напруга живлення: 230 V Матеріал: Метал, Скло Регулювання напрямку світла:.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Azzardo |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Цоколь | G9 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 190 мм |
| Глибина | 72 мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 15 |
| Додаткова інформація | З лампочкою в комплекті |
| Кількість джерел світла | Інші |
| Матеріал | Метал, Скло |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Офіс, Столова, Коридор/листниця, Кухня, Вітальня, Спальня |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Ширина | 72 мм |
| Енергетичний клас | A |
| Основні атрибути | |
| Стан | Нове |
| Тип світильника | Підвісний |
| Колір | Сірий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 42 474 ₴




