
Підвісна люстра Azzardo Izza 3 Md1288B3Mg зелена 3 джерела E14
13 336 ₴
- В наявності
- Код: 59697561
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Підвісна люстра Azzardo Izza 3 Md1288B3Mg являє собою триламповий світильник, призначений для освітлення житлових приміщень. Люстра оснащена трьома джерелами світла з цоколем E14, кожне розраховане на максимальну потужність 40 Вт. Виріб виконаний у зеленому кольорі. Висота світильника становить 120 см. Конструкція люстри забезпечує ефективне та потужне освітлення завдяки застосуванню трьох незалежних джерел світла. Сумісність з різними типами ламп, включаючи енергозбережувальні світлодіодні моделі, дозволяє використовувати люстру в різних умовах експлуатації.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Azzardo |
| Стан | Новий |
| Тип цоколя | E14 |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип світильника | Підвісний |
| Колір | Зелений |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 120 мм |
| Діаметр/ширина абажуру | 13 см |
| Кількість джерел світла | 3 джерела |
| Максимальна потужність лампочки | 40 Вт |
| Максимальна потужність лампи | 40 Вт |
| Мoдель | Md1288B3Mg |
| Поміщення | Офіс, Кухня, Вітальня, Спальня |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Підвісна люстра |
| Цоколь | E14 |
| Енергетичний клас | A |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 336 ₴

