
Підвісний світильник AZZARDO SYBILLA 7 PENDANT DEL-8389-7P
14 444 ₴
- В наявності
- Код: 59697584
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. Лампа підвісна SYBILLA 10 AZ2100 – Azzardo. Лампа підвісна Sybilla 7 AZ2100 поєднує естетику з комфортом використання та функціональністю. Відомий бренд Azzardo пропонує нам затишне та сучасне освітлення, виготовлене з найвищої якості матеріалів. Це пропозиція для людей, які шукають сучасні та дизайнерські рішення для свого дому. Серія SYBILLA у своїй пропозиції має підвісні лампи, підлогові лампи та настільні лампи. Виготовлені з високоякісної сталі, пофарбованої порошковим способом, в кількох кольорових варіантах. Використано в них патрон G9, який дозволяє нам на.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Azzardo |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Сірий |
| Тип світильника | Підвісний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 120 мм |
| Глибина | 120 мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 27 |
| Додаткова інформація | З лампочкою в комплекті |
| Кількість джерел світла | 7 джерел |
| Матеріал | Метал |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Офіс, Столова, Вітальня, Спальня |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Цоколь | G9 |
| Ширина | 82 мм |
| Енергетичний клас | A |
Інформація для замовлення
- Ціна: 14 444 ₴



