
Люстра Azzardo Zyta 2S (Md23002Salualu)
24 687 ₴
- В наявності
- Код: 59697589
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. Azzardo Zyta 2S. Люстри є ключовим елементом освітлення інтер'єрів, створюючи не лише функціональні, але й естетичні рішення. Серед них виділяється Azzardo Zyta 2S, яка ідеально поєднує сучасний дизайн з класичним стилем, становлячи відмінний вибір для багатьох приміщень. Світлова ефективність Azzardo Zyta 2S - це підвісна лампа, оснащена двома джерелами світла, що робить її надзвичайно ефективною в освітленні простору. Кожне з цих джерел може мати максимальну потужність 60W, що дозволяє отримати яскраве та рівномірне освітлення. Завдяки використанню патрона E27,.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Azzardo |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Цоколь | E27 |
| Стан | Нове |
| Колір | Сріблястий |
| Тип цоколя | E27 |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 140 мм |
| Ширина | 206 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр/ширина абажуру | 23 см |
| Додаткова інформація | З лампочкою в комплекті |
| Кількість джерел світла | 2 джерела |
| Максимальна потужність лампочки | 60 Вт |
| Матеріал | Метал |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Кухня, Вітальня, Спальня |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Підвісні лампи |
Інформація для замовлення
- Ціна: 24 687 ₴

