
Світильники на рейці Italux Astley 914121 чорні 5 джерел GU10
4 410 ₴
- В наявності
- Код: 59697600
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Система світильників на рейці Italux Astley 914121 призначена для акцентного освітлення. Конструкція включає 5 рефлекторів, закріплених на шинопроводі довжиною 150 см. Світильники оснащені патронами GU10, сумісними з класичними лампочками або світлодіодними джерелами світла. Корпус виготовлений з алюмінію чорного матового кольору. Напруга живлення 230 В. Потужність системи 35 Вт. Можливість диммування залежить від використовуваних лампочок. Клас захисту IP20. Гарантія 2 роки. Товар поставляється без лампочок у комплекті.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ITALUX |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Кількість джерел світла | 5 |
| Матеріал каркасу | Алюміній |
| Тип цоколя | GU10 |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 12.5 мм |
| Довжина | 150 мм |
| Ширина | 6 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Можливість димування | Так, залежно від лампочок |
| Довжина: | 150 мм |
| Інтегрований LED | Немає |
| Клас захисту | IP20 |
| Код товару | ITALUX 914121 BL |
| Лампочка в комплекті | Немає |
| Матеріал каркаса | алюміній |
| Мoдель | Astley 914121 |
| Потужність | 35 |
| Напруга | 230 |
| Сертифікати | CE |
| Тип | Світильник на рейці |
| Фініш | Матовий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 410 ₴


