
Настінний світильник Azzardo Petra Lin300360Ch
8 464 ₴
- В наявності
- Код: 59818039
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. Сучасний світильник настінний Petra LED 12W над дзеркалом хром в MLAMP поєднує в собі унікальний і позачасовий дизайн у найкращому виконанні, що створює ряд можливостей для оформлення простору у вашому домі. Освітлення легко впишеться в приміщення з класичним і сучасним стилем. Світильник відрізняється функціональністю. Petra виготовлений з практичних і міцних матеріалів, гарантуючи його користувачам радість і задоволення на багато років. Стильний колір хром світильника зробить його придатним як для світлих, так і для темних інтер'єрів. Матеріали, використані в світильнику, це метал та.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Azzardo |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Сірий |
| Колірна температура | 3000K |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 5 мм |
| Довжина | 60 мм |
| Ширина | 60 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додаткова інформація | Джерело світла в комплекті |
| Потужність | 12 W |
| Тип | Настінні |
| Колір світла | Теплий білий |
| Цоколь | LED |
| Енергетичний клас | G |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 464 ₴

