
Торшер Azzardo Sybilla 6 (Del83896F)
13 342 ₴
- В наявності
- Код: 59818398
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. Торшер Sybilla 6 (AZ2101 - Azzardo) Торшер Sybilla 6 (AZ2101 - Azzardo)
Додаючи світильник із серії у свій інтер'єр, ви інвестуєте в комфорт і стиль, що неодмінно стане рішенням, яким ви будете повністю задоволені. Привабливий хромований колір цього світильника привносить в інтер'єр тепло і затишок, створюючи неповторну атмосферу. Якщо ви шукаєте практичне та естетично привабливе освітлення, лампа з категорії [категорія світильників] стане ідеальним рішенням. Хороший світильник не просто освітлює – він підкреслює характер інтер’єру, додаючи стилю. Завдяки світильнику в стилі модерн простір набуває глибини і виразності, стає більш характерним. Інвестиція в лампу з регульованою інтенсивністю світла дає змогу регулювати освітлення відповідно до особистих уподобань, що підвищує комфорт використання. Параметри
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Azzardo |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 150 мм |
| Ширина | 22 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Глибина | 22 мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 36 |
| Додаткова інформація | Żarówki w zestawie |
| Джерело живлення | Sieciowe |
| Клас енергоспоживання | A |
| Кімната | Biuro, Korytarz/schody, Kuchnia, Salon, Sypialnia |
| Максимальна потужність лампи | 40W Вт |
| Марка | Azzardo |
| Нитка | G9 |
| Стиль | Nowoczesny |
| Тип | Ledowe |
| Колір | Białe |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 342 ₴

