
Витяжка Akpo WK-9 Isla Mirage 60 островна 461 м³/год срібляста
19 603 ₴
- В наявності
- Код: 59826125
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Витяжка кухонна Akpo WK-9 Isla Mirage 60 островного типу у сріблястому кольорі. Клас енергетичної ефективності A. Продуктивність 461.4 м³/год. Потужність двигуна 140 Вт. оснащена алюмінієвим жировим фільтром, опціональним вугільним фільтром. LED освітлення. Електронне керування з 3 швидкостями роботи та функцією boost. Рівень шуму 64 дБ. Ширина 60 см, висота 73.5-99.5 см, глибина 60 см. Діаметр виходу повітропроводу 15 см. Один двигун. Режими роботи: рециркуляція та відведення повітря. Вага 15 кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Akpo |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Стан | Новий |
| Тип витяжки | Острівна |
| Тип управління | Електронне |
| Колір корпусу | Сріблястий |
| Ширина | 60 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Рівень шуму | 64 дБ |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Освітлення | світлодіодні лампи |
| Фільтр | металевий |
| Габаритні розміри | |
| Глибина | 60 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 15 |
| Висота | 86.5 мм |
| Діаметр вильоту повітроводу | 15 |
| Клас енергетичної ефективності | A |
| Кількість двигунів | 1 |
| Мoдель | WK-9 Isla Mirage |
| Потужність двигуна | 140 |
| Продуктивність витяжки | 461.4 |
| Режими роботи | Рециркуляція, Відведення |
| Тип | Витяжка |
| Вугільний фільтр | Опціонально |
| Функція Boost | Да |
Інформація для замовлення
- Ціна: 19 603 ₴

