
Підігрівач посуду Smeg CPR915N
41 028 ₴
- В наявності
- Код: 59832326
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. ЯЩИНКА ДЛЯ ПІДІГРІВАННЯ ПОСУДУ MEG CPR915N Сімейство продуктів Ящики Тип Для опалення Колір Чорний Лінія дизайну Вікторія Торгова висота 15 см ТИП Сімейство продуктів: Тип: Торгова висота: EAN: 8017709242459 ЛІНІЯ ДИЗАЙНУ Колір: Завершення: Лінія дизайну: Матеріал: Емальований ПРОГРАМИ/ФУНКЦІЇ Збереження їжі теплою: Так Розігрів: Розморожування: Нагрівальні плити: Розстоювання тіста: Нагрівання чашок: КЕРУВАННЯ Керування: Використання ручок Кількість ручок: 1 Колір ручки: Ефект нержавіючої сталі ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ Ємність: 21 рік Відкрити: Довгайно-тягни Основний матеріал: Нержавіюча сталь Максимальна вага: 15 кг Максимальне навантаження: 85 кг Стандартне обладнання: Силіконовий килимок проти ковзання ЕЛЕКТРИЧНЕ ПІДКЛЮЧЕННЯ Потужність підключення (Вт): 400 Вт Напруга (В): 220-240 В Частота (Гц): 50-60 Гц ЛОГІСТИЧНА ІНФОРМАЦІЯ Ширина (мм): 597 мм Глибина (мм): 538 мм Вага нетто (кг): 14 700 кг Висота (мм): 135 мм
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Smeg |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Ширина | 59.7 мм |
| Матеріал | Неіржавка сталь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Волість | 400 W |
| Висота | 13.5 мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Глибина | 53.8 мм |
| Діапазон температур | 30-80°C |
| Місткість | 21 l |
| Контроль | Mechaniczne |
| Мoдель | CPR915N |
| Максимальне навантаження | 15 kg кг |
| Марка | Smeg |
| Матеріал фасаду | Emalia |
| Метод нагрівання | Ceramiczna płyta grzewcza |
| Функції | Rozmrażanie, Podgrzewanie, Podtrzymywanie ciepła, Odgrzewanie, Wyrastanie ciasta |
Інформація для замовлення
- Ціна: 41 028 ₴



