
Витяжка купольна Smeg KD90HAE
52 364 ₴
- В наявності
- Код: 59832339
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. ВИТЯЖКА SMEG KD90HAE Сімейство продуктів Кухонна витяжка Лінія дизайну Класика Ширина 90 см Тип Настінна декоративна витяжка Колір Антрацит Клас енергоефективності A+ ТИП Сімейство продуктів: Тип: Ширина: Поглинання: Поглинання Код EAN: 8017709243616 ЛІНІЯ ДИЗАЙНУ Колір: Лінія дизайну: Дизайн: Димар Матеріал: Емальований Тип нержавіючої сталі: Розчесаний ПРОГРАМИ/ФУНКЦІЇ Кількість обертів двигуна: 3 Інтенсивний режим: Так КЕРУ
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Smeg |
| Стан | Новий |
| Ширина | 71 мм |
| Тип витяжки | Настінна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Волість | 277 W |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Річне споживання енергії | 40 kWh |
| Діаметр повітровипускного отвору [см] | 15 |
| Клас продуктивності динамічного потоку | A |
| Клас енергоспоживання | A+ |
| Клас ефективності освітлення | A |
| Клас ефективності поглинання забруднень | C |
| Код сертифікації | 112095 |
| Кількість знежирювальних фільтрів | 3 |
| Кількість світлових точок | 2 |
| Контроль | Mechaniczne |
| Мoдель | KD90HAE |
| Максимальна гучність | 67 dB |
| Марка | Smeg |
| Мінімальна відстань від газової плити [см] | 75 |
| Мінімальна відстань від електричної плити [см] | 65 |
| Мінімальний об'єм | 48 dB |
| Потужність освітлення | 1W |
| Знежирювальний фільтр | Stalowy |
| Продуктивність екстракції [м3/год] | 630 |
| Тип капюшона | Kominowy, Przyścienny |
| Тип освітлення | LED |
| Рівні потужності вентилятора | 3 |
| Функції | Intensywne pochłanianie |
| Колір | Antracyt |
Інформація для замовлення
- Ціна: 52 364 ₴



