
Духовка електрична De Dietrich DOP7785A
129 999 ₴
- В наявності
- Код: 59960885
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. De Dietrich DOP7785A Духовки є невід’ємною частиною кожної сучасної кухні. Завдяки їм ми можемо насолоджуватися смачними домашніми стравами, а їх різноманітні функції роблять приготування легшим і приємнішим. При виборі духової шафи варто звернути увагу на її тип, потужність, функціональність, енергоефективність, потужність і дизайн. У цьому описі ми детальніше розглянемо духовку De Dietrich DOP7785A, яка пропонує широкий спектр можливостей для вимогливих користувачів. Тип духовки та потужність De Dietrich DOP7785A – це електрична піч, яка проста в установці та забезпечує рівномірне випікання. Потужність приладу становить 3400 Вт, що гарантує швидке та ефективне приготування їжі. Електричні печі відомі своїм точним контролем температури, що надзвичайно важливо в процесі випікання. Функціональні можливості та елементи керування Духовка De Dietrich DOP7785A пропонує широкий спектр функцій, які задовольнять навіть найвибагливіших кухарів. Пристрій має конвекційну систему, яка забезпечує рівномірний розподіл тепла всередині дух
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | De Dietrich |
| Клас енергоспоживання | A |
| Стан | Новий |
| Тип духової шафи | електричний |
| Колір корпусу | Інший |
| Габаритні розміри духової шафи | |
| Висота | 58.5 мм |
| Глибина | 55.5 мм |
| Ширина | 56 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Місткість | 73 l |
| Конвекційна циркуляція повітря | Да |
| Мoдель | DOP8785A |
| Марка | De Dietrich |
| Відобразити | Да |
| Передний | Nowoczesne |
| Подорожувальники | Teleskopowe |
| Тип | Elektryczny |
| Прибирання | Pyroliza |
| Функції | Termoobieg |
| Колір | Czarne |
Інформація для замовлення
- Ціна: 129 999 ₴

