
Духовка електрична De Dietrich DKC7340G
81 812 ₴
- В наявності
- Код: 59960906
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. Вбудована мікрохвильова піч De Dietrich, модель DKC7340G, з колекції IRON GREY: Купуючи на аукціоні Ekspert Serwis, ви гарантовано: УВАГА!!! Ми обробляємо 98% замовлень протягом 10 робочих днів Інтуїтивно зрозуміла панель керування Gourmet із білим світлодіодним дисплеєм Камера мікрохвильової печі з конвекцією об'ємом 40 л 4 способи приготування їжі (включаючи 2 комбінованих з мікрохвильовою піччю) Кулінарна книга на 14 видів страв Знімна вертушка Потужність мікрохвиль 1000 Вт Кільцевий обігрівач потужністю 1700 Вт (конвекція) Гриль Omega з 4 рівнями потужності Складна решітка Емальована внутрішня частина пристрою Можливість запрограмувати 3 програми Швидке розморожування – 3 програми Таймер на 60 хвилин із функцією відкладеного запуску 3 рівні випічки, бічні сходи 1 безпечна стійка, 1 поворотний столик Лат. 56 см Висота 45 см Глибина 55 см Кілька додаткових слів про бренд De Dietrich: LUXURY HOUSEHOLD TECHNOLOGY пропонує широкий асортимент найякіснішої побутової техніки - плити, духовки, витяжки, холодильники та посудомийні машини. Усі моделі поєднують унікальний стиль та інноваційні технології. Опис компанії De Dietrich за 300 років: ПРИГОДИ Д
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | De Dietrich |
| Гриль | Так |
| Стан | Новий |
| Тип духової шафи | електричний |
| Габаритні розміри духової шафи | |
| Висота | 45 мм |
| Глибина | 55 мм |
| Ширина | 56 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Таймер | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Місткість | 40 l |
| Марка | De Dietrich |
| Потужність мікрохвильової печі | 1000 W |
| Відобразити | Да |
| Очищення | Pyroliza |
| Передний | Nowoczesne |
| Функції | Grill |
| Колір | Szare |
Інформація для замовлення
- Ціна: 81 812 ₴


