
Варильна поверхня De Dietrich DPI7884XS індукційна 80 см
88 796 ₴
- В наявності
- Код: 59960918
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Вбудована індукційна варильна поверхня De Dietrich DPI7884XS з колекції PLATINUM шириною 80 см. оснащена чотирма конфорками з сенсорним управлінням. Корпус чорного кольору зі стеклокерамічним покриттям. Потужність 7490 Вт при напрузі 220-240 В, частота 50/60 Гц. Розміри: ширина 80 см, висота 4 см, глибина 51,5 см. Вага 18,2 кг. Функціональність включає 20 рівнів потужності, функцію Boil для швидкого кип'ятіння, інтелектуальну систему ICS для автоматичного підбору зони готування, технологію horiZone Play для багатофункціонального приготування. оснащена 10 елементами безпеки. Функції: Boil, Elapsed time, Recall, Clean lock, ICS, Switch, Grill, Plancha.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | De Dietrich |
| Покриття варильної поверхні | склокераміка |
| Стан | Новий |
| Тип | Індукційна |
| Тип управління | Сенсорне |
| Колір корпусу | Чорний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Конфорки | |
| Загальна кількість конфорок | 4 |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Таймер | Так |
| Габаритні розміри варильної поверхні | |
| Глибина | 515 мм |
| Висота | 4 мм |
| Ширина | 800 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 18.2 |
| Мoдель | DPI7884XS |
| Напруга живлення | 220-240 |
| Споживана потужність | 7490 |
| Система ICS | Да |
| Технологія horiZone Play | Да |
| Уровни мощности | 20 |
| Функція Boil | Да |
| Функція запам'ятовування параметрів | Recall |
| Функція гриль | Да |
| Функція очищення | Clean lock |
| Функція планча | Да |
| Частота | 50/60 |
| Елементи безпеки | 10 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 88 796 ₴

