
Варильна поверхня електрична De Dietrich DPI7650BU індукційна 56 см
41 308 ₴
- В наявності
- Код: 59960930
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Варильна поверхня індукційна De Dietrich DPI7650BU з колекції Coal Black, вбудована. Ширина 56 см, глибина 51,5 см, висота 6 см. Обладнана 4 незалежними полями гріяння: ліве переднє ∅ 18 см / 2800 Вт, ліве задне ∅ 18 см / 2800 Вт, праве переднє ∅ 16 см / 2400 Вт, праве задне ∅ 23 см / 3700 Вт. Сенсорне управління, 15 рівнів потужності. Функції: Booster, Timer, Power management з можливістю встановлення загальної потужності від 3000 Вт до 7400 Вт. Автоматичне виявлення посуду. 4 програмовані рівні потужності, 4 режими Booster, 4 функції Timer. Функції: Boil, Elapsed time, Recall, Clean lock, ICS. Повна 10-точкова захист з індикатором залишкового тепла та головним вимикачем. Придатна для встановлення 230 В / 16 А.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | De Dietrich |
| Варіант установки | Незалежний |
| Покриття варильної поверхні | загартоване скло |
| Стан | Новий |
| Тип | Індукційна |
| Тип управління | Сенсорне |
| Колір корпусу | Чорний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Конфорки | |
| Кількість індукційних конфорок | 4 |
| Загальна кількість конфорок | 4 |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Таймер | Так |
| Габаритні розміри варильної поверхні | |
| Глибина | 515 мм |
| Висота | 6 мм |
| Ширина | 560 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Мoдель | DPI7650BU |
| Споживана потужність | 7400 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 41 308 ₴

