
Мікрохвильова піч з грилем Teka MWR 32 BIA Bright Cream 1000 Вт
33 793 ₴
- В наявності
- Код: 60000908
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Мікрохвильова піч Teka MWR 32 BIA Bright Cream вбудованого типу з функцією гриля. Об'єм камери 32 літра (брутто 38 л). Максимальна потужність мікрохвиль 1000 Вт. оснащена функцією гриля, яка забезпечує більш рівномірне готування та дозволяє отримувати відмінні результати при приготуванні різних страв. Механічне управління. Дверцята відкриваються вниз. Внутрішні розміри камери: висота 210 мм, ширина 420 мм, глибина 390 мм. Зовнішні розміри: висота 455 мм, ширина 595 мм, глибина 472 мм. Вага 32 кг. Колір корпусу бежевий (Bright Cream). Має функції розморожування та підігріву. Вбудована техніка для кухонних гарнітурів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Вбудована техніка | Так |
| Гриль | Так |
| Стан | Новий |
| Тип управління | Механічне |
| Колір корпусу | Бежевий |
| Об`єм | 32 л |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Дверца | Відкидна |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 45.5 мм |
| Ширина | 59.5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул виробника | 40586036 |
| Вага | 32 |
| Внутрішня висота | 210 |
| Внутрішня глибина | 390 |
| Внутрішня ширина | 420 |
| Довжина: | 47.2 мм |
| Максимальна потужність мікросхем | 1000 |
| Марка | Teka |
| Мoдель | MWR 32 BIA |
| Об'єм | 32 л |
| Об'єм брутто | 38 |
| Підігрів | Да |
| Розморожування | Да |
| Тип | Мікрохвильова піч з грилем |
Інформація для замовлення
- Ціна: 33 793 ₴









