
Стельовий світильник Light Prestige Burgo LP-101335/1P S Maa
5 433 ₴
- В наявності
- Код: 60502247
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. Світло Prestige Burgo LP-101335/1P S ОСНОВНИЙ КОЛІР: ДЕРЕВО МАТЕРІАЛ: ДЕРЕВО, МЕТАЛ ТИП ДЖЕРЕЛА СВІТЛА: E27 КІЛЬКІСТЬ ДЖЕРЕЛ СВІТЛА: 1 МАКСИМАЛЬНА ПОТУЖНІСТЬ ДЖЕРЕЛА: 60 Вт РОЗМІРИ: ВИСОТА 120 СМ. СР 35 СМ
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Light Prestige |
| Стан | Новий |
| Тип цоколя | E27 |
| Тип світильника | Стельовий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 120 мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Глибина | 1 мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 33 |
| Додаткова інформація | Z żarówką w zestawie |
| Джерело живлення | Sieciowe |
| Клас енергоспоживання | A |
| Кількість джерел світла | 1 źródło |
| Кімната | Biuro |
| Мoдель | Burgo |
| Максимальна потужність лампи | 60W Вт |
| Марка | Light Prestige |
| Матеріал | Metal |
| Нитка | E27 |
| Стиль | Nowoczesny |
| Тип | Lampy wiszące i zwisy |
| Колір | Białe |
| Ширина | 35 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 433 ₴



