
Світильник настінний Light Prestige Ibros GS-LWA-9WWH 9Вт 4000К
4 407 ₴
- В наявності
- Код: 60502283
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світильник настінний Ibros призначений для освітлення ванної кімнати та простору над дзеркалом. Світильник обладнаний світлодіодним джерелом світла потужністю 9Вт з кольоровою температурою 4000К (натуральне біле світло), що забезпечує яскраве та комфортне освітлення. Світловий потік становить 720 люмен. Ступінь захисту IP44 дозволяє використовувати світильник у вологих приміщеннях. Корпус виконаний з металу білого матового кольору. Лінійна форма світильника (довжина 63 см, висота 8 см, глибина 5,5 см) створює лаконічний дизайн, який підходить для ванних кімнат будь-якого стилю. Напруга живлення: 230В. Світильник монтується безпосередньо на стіну. Джерело світла невіддільне. Джерело світла в комплекті не потребує заміни. Код товару: GS-LWA-9W WH.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Light Prestige |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 8 мм |
| Ширина | 63 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Глибина | 5.5 мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 20 |
| Додаткова інформація | Z żarówką w zestawie |
| Джерело живлення | Sieciowe |
| Клас енергоспоживання | G |
| Кількість джерел світла | 1 źródło |
| Кімната | Sypialnia, Łazienka |
| Мoдель | Ibros |
| Марка | Light Prestige |
| Матеріал | Metal |
| Нитка | LED |
| Стиль | Nowoczesny |
| Тип | Kinkiety |
| Колірна температура | 4000K, 3000K |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 407 ₴







