
TRIO LIGHTING Світлодіодна лінійка Trio Led Nagano 677718000
12 355 ₴
- В наявності
- Код: 60502307
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. Плафон NAGANO з пультом 79 см білий LED TRIO. Тип патрона: Модуль LED. Кількість світлових точок: 1. Максимальна потужність світла (в Вт): 80. Клас захисту (IP + IK): IP20. Джерело світла в комплекті: Так. Сучасний та функціональний – завдяки простому вигляду лампу стельову NAGANO LED можна легко вписати в сучасний стиль меблювання. Лампа з модним абажуром Starlight має круглий вигляд і є справді універсальною. NAGANO можна затемнювати за допомогою пульта, а колір світла можна плавно регулювати в діапазоні від 3000 до 5500 кельвінів, щоб створити відповідну атмосферу освітлення в.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Нове |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 108 мм |
| Глибина | 79 мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 79 |
| Додаткова інформація | З лампочкою в комплекті |
| Кількість джерел світла | 1 джерело |
| Максимальна потужність лампочки | 30W Вт |
| Матеріал | Пластик |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Спальня |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Світильники |
| Колірна температура | 3000K |
| Цоколь | LED |
| Ширина | 79 мм |
| Енергетичний клас | F |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 355 ₴

