
Витяжка, що вбудовується Falmec Grupa Silnikowa Green Tech 50 Inox
49 688 ₴
- В наявності
- Код: 60798662
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. Plus Green. Tech 50 Engine Group Вбудована інсталяція Динамічний світлодіод (2700-5600K) Дистанційне керування Фісурне всмоктування Швидкості двигуна Потужність двигуна Ширина продукту Електронне керування Обсяг капюшона Сталь AISI 304 Оздоблення з нержавіючої сталі Просте складання PLUS GREEN. TECH ENGINE GROUP Завдяки використанню технології "Dynamic Led Light" освітлення витяжки тепер можна модулювати за колірними відтінками, щоб воно гармоніювало з іншим освітленням на кухні. Металеві фільтри Easy Clean Два жиропоглинальні фільтри, завершено виготовлений з алюмінію, взаємозамінний можна мити в посудомийній машині при температурі до 60°C Витяжка має функцію нагадування про необхідність промивання фільтрів Цифровий діалог Можливість дистанційного керування витя
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Falmec |
| Стан | Новий |
| Ширина | 50.9 мм |
| Тип витяжки | Вбудована |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Датчик запаху | Немає |
| Діаметр повітровипускного отвору [см] | 15 |
| Клас продуктивності динамічного потоку | A |
| Клас енергоспоживання | A |
| Клас ефективності освітлення | B |
| Кількість двигунів | 1 |
| Кількість знежирювальних фільтрів | 2 |
| Кількість світлових точок | 2 |
| Контроль | Zdalne |
| Мoдель | Grupa Silnikowa Green.Tech 50 |
| Максимальна гучність | 67 dB |
| Марка | Falmec |
| Мінімальна відстань від газової плити [см] | 62 |
| Мінімальна відстань від електричної плити [см] | 52 |
| Мінімальний об'єм | 49 dB |
| Потужність освітлення | 2 x 1,6W |
| Знежирювальний фільтр | Węglowy |
| Продуктивність екстракції [м3/год] | 620 |
| Тип капюшона | Podszafkowy, Wkład |
| Тип освітлення | LED |
| Рівні потужності вентилятора | 4 |
| Функції | Wyciąg, Pochłaniacz |
| Колір | Срібло |
Інформація для замовлення
- Ціна: 49 688 ₴



