
Витяжка, що вбудовується Falmec Grupa Silnikowa Green Tech 70 Inox
51 085 ₴
- В наявності
- Код: 60798663
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. Plus Green. Tech 70 Engine Group Встановлення для вбудованої інсталяції Динамічний світлодіод (2700-5600K) Дистанційне керування Фісурне всмоктування Швидкості двигуна Потужність двигуна Ширина продукту Електронне керування Обсяг капюшона Сталь AISI 304 Оздоблення з нержавіючої сталі Просте складання PLUS GREEN. TECH ENGINE GROUP Завдяки використанню технології "Dynamic Led Light" освітлення витяжки тепер можна модулювати за колірними відтінками, щоб воно гармоніювало з іншим освітленням на кухні. Металеві фільтри Easy Clean Два жиропоглинальні фільтри, завершено виготовлений з алюмінію, взаємозамінний можна мити в посудомийній машині при температурі до 60°C Витяжка має функцію нагадування про необхідність промивання фільтрів Цифровий діалог Можливість дистанційного керування витяжкою за допомогою пульта або безпосередньо з індукційної плити Falmec ТЕХНІЧНІ ДАНІ PLUS GREEN. TECH ENGINE GROUP Швидкість
1
2
3
4
Обсяг_x000D_
dB(A)re1pW - I. E. C.60704-2-13_x000D_
49
55
61
67
Ефективність (м3/год)_x000D_
I. C.61591_x000D_
205
340
500
620
Тиск (Па)
170
220
330
430
Потужність двигуна (Вт)
130
Вихід повітря Ø (мм)
150
150
150
150 Завершення
Нержавіюча сталь AISI 304, покриття Scotch Brite
Освітлення
Динамічні світлодіодні стрічки 2 x 1,6 Вт (2700 - 5600 К) з функцією диммера
Цифровий діалог
Керується безпосередньо з індукційної плити Falmec або за допомогою пульта дистанційного керування_x000D_
Двигун і елементи керування
800 м3/год, 3 швидкості + наддув Електронне керування_x000D_
поглинання Щілинний
Мінімальна відстань від нагрівальної плити
Електро - 52 см Газ - 62 см
Доступні кольори моделі
Inox
Фільтри проти запаху
Вуглецевий тип 6 - необов'язковий
Жирові фільтри Дві штуки
Діаметр виходу повітря
150 мм
Пілот Необов’язково ТЕХНІЧНІ КРЕСЛЕННЯ SENGINE GROUP PLUS GREEN. TECH Розмір монтажного отвору Продукція FALMEC – це 100% італійське виробництво, якість і дизайн.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Falmec |
| Стан | Новий |
| Ширина | 60.4 мм |
| Тип витяжки | Вбудована |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Діаметр повітровипускного отвору [см] | 15 |
| Клас продуктивності динамічного потоку | A |
| Клас енергоспоживання | A |
| Клас ефективності освітлення | B |
| Кількість двигунів | 1 |
| Кількість знежирювальних фільтрів | 2 |
| Кількість світлових точок | 2 |
| Контроль | Elektroniczne |
| Мoдель | Grupa Silnikowa Green.Tech 70 |
| Максимальна гучність | 67 dB |
| Марка | Falmec |
| Мінімальна відстань від газової плити [см] | 62 |
| Мінімальна відстань від електричної плити [см] | 52 |
| Мінімальний об'єм | 49 dB |
| Потужність освітлення | 2 x 1,6W |
| Знежирювальний фільтр | Metalowy |
| Продуктивність екстракції [м3/год] | 620 |
| Тип капюшона | Podszafkowy, Wkład |
| Тип освітлення | LED |
| Рівні потужності вентилятора | 4 |
| Функції | Wyciąg, Pochłaniacz |
| Функція відкладеного старту | Немає |
| Колір | Срібло |
Інформація для замовлення
- Ціна: 51 085 ₴




