
Декоративна витяжка Falmec Grupa Silnikowa Murano 50 см чорна
46 797 ₴
- В наявності
- Код: 60798665
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. MURANO MOTOR GROUP: витяжка призначена для встановлення в шафу. Його якість виготовлення та висока ефективність зроблять приготування їжі на кухні комфортним. Зовнішня панель, що закриває жиропоглинальні фільтри, не тільки впливає на естетичний, мінімалістичний вигляд витяжки, але й робить витяжку більш тихою, всмоктуючи пари по периферії. Відсмоктування фісур Окружний/щілинний всмоктувач дозволяє підвищити ефективність збирання диму. Поглинання парів за допомогою щілинної системи означає, що жирові фільтри додатково приховані під естетичним корпусом Режим роботи: вихлоп або абсорбер Ця витяжка може функціонувати двома способами - як витяжка, підключена до вентиляційного димоходу, відводячи дим назовні, або як поглинач за допомогою вугільних фільтрів. Ця витяжка дозволяє підібрати рішення для вашої кухні. Тиха робота Сучасна витяжка — це не лише прагнення до найвищої ефективності. Поєднання високої ефективності витяжки і низького рівня шуму дозволяє комфортно перебувати на кухні. Тиха робота особливо важлива на відкритих кухнях і міні-кухнях. Висока продуктивність Одним з найважливіших параметрів кухонної витяжки є її ефективність. Сучасні високоефективні витяжки дозволяють ефективно видаляти запахи та випаровування від приготування їжі. Світлодіодне освітлення Світлодіодне освітлення, яке використовується в витяжці, є поєднанням високої яскравості та економії споживання енергії. Світлодіодне освітлення, яке використовується в витяжці, є найнадійнішим способом освітлення. Динамічний світлодіод Витяжка оснащена системою, що дозволяє динамічно змінювати колір світла. Система Dynamic Led Light дозволяє налаштувати колір освітлення в діапазоні 2700-5600 K, поєднуючи освітлення витяжки з іншим освітленням на кухні. Можливість розбирання двигуна У цю модель виробник дозволяє встановити широкий спектр додаткових двигунів. Доступні рішення дозволяють зняти двигун з капота і перемістити його в спеціальну моторну камеру або використовувати горищні двигуни або двигуни, встановлені зовні фасаду. Переміщення двигуна дозволяє покращити робочі параметри капота. Плоский дизайн Керування Специфікація Технічні дані: Упаковка: Споживання та підключення Двигун
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Falmec |
| Стан | Новий |
| Тип витяжки | Підвісна |
| Колір корпусу | Чорний |
| Ширина | 50 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Волість | 215 |
| Річне споживання енергії | 66 kWh |
| Датчик запаху | Немає |
| Діаметр повітровипускного отвору [см] | 15 |
| Клас продуктивності динамічного потоку | B |
| Клас ефективності освітлення | B |
| Клас ефективності поглинання забруднень | F |
| Кількість двигунів | 1 |
| Кількість знежирювальних фільтрів | 1 |
| Кількість світлових точок | 2 |
| Максимальна гучність | 49 dB |
| Мінімальна відстань від газової плити [см] | 62 |
| Мінімальна відстань від електричної плити [см] | 52 |
| Мінімальний об'єм | 37 dB |
| Мoдель | Grupa Silnikowa Murano |
| Потужність освітлення | 4.8 |
| Продуктивність екстракції [м3/год] | 670 |
| Тип освітлення | LED |
| Рівні потужності вентилятора | 4 |
| Функція відкладеного старту | Немає |
Інформація для замовлення
- Ціна: 46 797 ₴








