
Витяжка Globalo Nomina 80.4 Sensor вбудована
35 595 ₴
- В наявності
- Код: 60803656
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Вбудована витяжка Globalo Nomina 80.4 Sensor. Модель оснащена сенсорним керуванням. Призначена для вбудовування в кухонну шафу.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GLOBALO |
| Стан | Новий |
| Тип управління | Сенсорне |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип витяжки | Вбудована |
| Користувальницькі характеристики | |
| Річне споживання енергії | 59 kWh |
| Гучність | 53dB |
| Діаметр виходу повітря [см] | 12 / 15 |
| Клас енергоефективності | B |
| Клас ефективності динамічного потоку | A |
| Клас ефективності освітлення | A |
| Клас ефективності поглинання забруднень | B |
| Код сертифікації | 47542 |
| Кількість моторів | 1 |
| Кількість світлових точок | 2 |
| Кількість фільтрів для жиру | 1 |
| Максимальна висота | 120 |
| Максимальна гучність | 71 dB |
| Мінімальна гучність | 53 dB |
| Мoдель | Nomina 80.4 Sensor |
| Потужність | 275 |
| Потужність освітлення | 2 x 1,2 |
| Продуктивність витяжки [м3/год] | 725 |
| Степені потужності вентилятора | 4 |
| Тип освітлення | LED |
| Керування | Електронне |
| Фільтр для жиру | Вугільний |
| Функції | Витяжка, Поглинач |
Інформація для замовлення
- Ціна: 35 595 ₴










