
Підвісний світильник Endon Morad 69783
36 953 ₴
- В наявності
- Код: 60817878
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. Endon Morad 69783. Люстри відіграють ключову роль в освітленні інтер'єрів, надаючи їм відповідний настрій і функціональність. Завдяки різноманітним візерункам і стилям, можуть бути ідеальним рішенням для різних приміщень у вашому домі. Параметри освітлення. це лампа, яка вражає своєю ефективністю освітлення. оснащена одним джерелом світла з максимальною потужністю 40W, яке завдяки різьбі E27 дозволяє використовувати енергозберігаючі лампочки LED. Одне джерело світла чудово освітлює простір, створюючи затишну атмосферу, що сприяє як релаксації, так і.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип лампи | Енергозберігаюча |
| Тип світильника | Підвісний |
| Тип цоколя | E27 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 50 мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 62 |
| Кількість джерел світла | 1 джерело |
| Мoдель | MORAD |
| Максимальна потужність лампочки | 40W Вт |
| Матеріал | Сталь |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Вітальня |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Колір | Золотий |
| Цоколь | E27 |
| Ширина | 62 мм |
| Енергетичний клас | E |
Інформація для замовлення
- Ціна: 36 953 ₴

