
Люстра Endon Nixon 60179 біла висяча 6 джерел E14
25 852 ₴
- В наявності
- Код: 60817889
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Люстра висяча Endon Nixon 60179 класичного дизайну. Комплектується 6 джерелами світла з цоколем E14. Доступна в білому кольорі з абажуром. Розміри: висота 30 см, ширина 55 см, глибина 53 см, діаметр абажура 55 см. Максимальна потужність лампочки 40 Вт. Люстра вписується в різні інтер'єри та відзначається надійною конструкцією.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Тип цоколя | E14 |
| Колір | Білий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип світильника | Підвісний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 30 мм |
| Глибина | 53 мм |
| Діаметр абажуру | 55 |
| Кількість джерел світла | 6 джерел |
| Максимальна потужність лампочки | 40 Вт |
| Мoдель | Nixon 60179 |
| Поміщення | Офіс, Коридор/листниця, Кухня, Вітальня, Спальня |
| Виробник | Endon |
| Тип | Люстра висяча |
| Ширина | 55 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 25 852 ₴

