
Настінний світильник Paul Neuhaus Nevis 9030-21
7 118 ₴
- В наявності
- Код: 60818070
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. Настінний світильник NEVIS 9030-21 - це мінімалістична і водночас дуже елегантна прикраса для вітальні, спальні, їдальні, кабінету чи холу. Модель складається з непомітного настінного кріплення та химерно вирізаного та зігнутого листа сталі. Циліндрична форма нерівномірно відкрита посередині, завдяки чому лампа може кидати світло в різних напрямках, створюючи на стіні інтригуючу гру світла і тіні. Виріб сріблястого кольору має декоративну поверхню.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Paul Neuhaus |
| Стан | Новий |
| Колір | Сріблястий |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 31 мм |
| Ширина | 10 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Глибина | 31 мм |
| Додаткова інформація | Z żarówką w zestawie |
| Джерело живлення | Sieciowe |
| Клас енергоспоживання | G |
| Кількість джерел світла | 2 źródła |
| Кімната | Salon, Sypialnia |
| Мoдель | NEVIS |
| Марка | Paul Neuhaus |
| Матеріал | Stal |
| Нитка | LED |
| Стиль | Nowoczesny |
| Тип | Kinkiety |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 118 ₴

