
Плафон Paul Neuhaus Polina 9143-55
13 919 ₴
- В наявності
- Код: 60818081
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. Paul Neuhaus Polina 9143-55. Люстри відіграють ключову роль в освітленні інтер'єрів, забезпечуючи рівномірний розподіл світла і створюючи затишну атмосферу. Завдяки своїй універсальності, можуть бути використані в різних приміщеннях, від віталень до спалень. Одним з унікальних продуктів у цій категорії є. Параметри світла і потужність лампи. це стельовий світильник, який вирізняється ефективністю і якістю освітлення. Завдяки використаному джерелу світла LED з температурою кольору 3000K, лампа випромінює приємне, тепле світло, яке.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Paul Neuhaus |
| Стан | Новий |
| Колірна температура | 3000K |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип світильника | Стельовий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина | 16 мм |
| Додаткова інформація | З регулюванням яскравості |
| Кількість джерел світла | 1 джерело |
| Матеріал | Сталь |
| Мoдель | POLINA |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Вітальня, Спальня |
| Стиль | Сучасний, Класичний |
| Тип | Плафон |
| Цоколь | LED |
| Ширина | 110 мм |
| Енергетичний клас | A |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 919 ₴

