
Витяжка декоративна VDB ISLA GLASS WHITE островна 40 см 370 м³/ч
27 368 ₴
- В наявності
- Код: 60989087
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. Ефективні технологічні рішення та унікальний дизайн. Підвісна острівна витяжка Isla Glass білого кольору - вибір для любителів красивих і сучасних інтер'єрів. Ми розробили його так, щоб він нагадував дизайнерську лампу, яку можна розмістити в центральній точці кухонного острова. Прилад виготовлений з білої лакованої нержавіючої сталі та загартованого скла. Isla Glass White має три діапазони швидкості та чудову продуктивність 370 м3/год, і дуже тиха. Додатковою зручністю є два варіанти управління через сенсорну сенсорну панель і пульт дистанційного керування. Це полегшує утримання приладу в чистоті під час приготування та приготування їжі. Ми оснастили витяжку економічними та ефективними світлодіодами, які випромінюють тепле світло, що нагадує природне, приємне для очей освітлення. Варті уваги компактні розміри пристрою, особливо ширина і глибина 39 см, завдяки яким витяжка підходить навіть для невеликих кухонь. Витяжка Isla Glass White призначена для роботи в режимі поглинання. Для цього пристрою добре підійдуть вугільні касетні фільтри, які легко монтуються на вже виготовлений алюмінієвий фільтр. Алюмінієвий фільтр багаторазового використання, яким оснащений цей пристрій, можна мити під проточною водою або в посудомийній машині. Опис Фільтри Розміри
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VDB |
| Стан | Новий |
| Тип витяжки | Острівна |
| Колір корпусу | Білий |
| Ширина | 40 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Рівень шуму | 75 дБ |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Освітлення | світлодіодні лампи |
| Фільтр | металевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 120 мм |
| Клас енергетичної ефективності | D |
| Клас ефективності освітлення | A |
| Клас ефективності видалення забруднень | D |
| Максимальна висота | 120 |
| Мoдель | ISLA GLASS |
| Продуктивність витяжки | 370 |
| Тип керування | Пульт |
| Фільтр від жиру | Алюмінієвий |
| Шумність | 75dB |
Інформація для замовлення
- Ціна: 27 368 ₴

