
Люстра Jupiter Delfina (1596De12Ch)
85 681 ₴
- В наявності
- Код: 61458783
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. Підвісна стельова лампа DELFINA 12xE14 Glamour Silver Jupiter Chandelier Велика люстра від сімейства DELFINA повністю виготовлена з хромованих елементів. Має цілих дванадцять світлових точок, що забезпечує відмінне освітлення кімнати. Ця класична люстра ідеально підійде для розкішних, просторих інтер'єрів, таких як простора вітальня або сходи. Він прикрашений безбарвними сертифікованими кристалами та срібними, зі смаком блискучими абажурами. Все це робить світильник надзвичайно елегантним. Товар виготовлено в Польщі. УВАГА! Лампи продаються без лампочок. ОСНОВНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ ПРОДУКТУ:СФЕРИ ЗАСТОСУВАННЯ: Коли ви купуєте у нас, ви отримуєте новий, оригінально упакований товар, на який поширюється гарантія виробника. Тільки придбання фірмових товарів гарантує найвищу якість, енергоефективність, безпеку використання та впевненість у правдивості інформації на упаковці. Будь ласка, перегляньте наші інші пропозиції щодо підвісних світильників. ГАЛЕРЕЯ:
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Jupiter |
| Стан | Новий |
| Колір | Сріблястий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 75 мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Джерело живлення | Sieciowe |
| Кількість джерел світла | 12 źródeł |
| Кімната | Sypialnia |
| Максимальна потужність лампи | 40W Вт |
| Марка | Jupiter |
| Матеріал | Metal |
| Нитка | E14 |
| Стиль | Klasyczny |
| Тип | Żyrandole |
| Ширина | 94 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 85 681 ₴

