
Люстра Jupiter Dakar 1599Dk12Ch
79 773 ₴
- В наявності
- Код: 61458784
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. Підвісна стельова лампа DAKAR 12xE14 Glamour Silver Jupiter Chandelier Велика люстра з сімейства DAKAR повністю виготовлена з хромованих елементів. Має цілих дванадцять світлових точок, що забезпечує відмінне освітлення кімнати. Ця класична люстра ідеально підійде для розкішних, просторих інтер'єрів, таких як простора вітальня або сходи. Він прикрашений безбарвними сертифікованими кристалами, завдяки чому світильник виглядає надзвичайно елегантно. Товар виготовлено в Польщі. УВАГА! Лампи продаються без лампочок. ОСНОВНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ ПРОДУКТУ:СФЕРИ ЗАСТОСУВАННЯ: Коли ви купуєте в нас, ви отримуєте новий продукт в оригінальній упаковці, на який поширюється гарантія виробника. Лише придбання фірмових товарів гарантує найвищу якість, енергоефективність, безпеку використання та впевненість у правдивості інформації на упаковці. Будь ласка, перегляньте наші інші пропозиції щодо підвісних світильників. ГАЛЕРЕЯ:
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Jupiter |
| Стан | Новий |
| Колір | Сріблястий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 75 мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Джерело живлення | Sieciowe |
| Клас енергоспоживання | A |
| Кількість джерел світла | 12 źródeł |
| Кімната | Sypialnia |
| Максимальна потужність лампи | 40W Вт |
| Марка | Jupiter |
| Матеріал | Metal |
| Нитка | E14 |
| Стиль | Klasyczny |
| Тип | Żyrandole |
| Ширина | 90 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 79 773 ₴

