
Люстра Jupiter Batumi (1610Bm8Ch)
59 179 ₴
- В наявності
- Код: 61458788
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. BATUMI Підвісний стельовий світильник 8xE27 Класична срібна люстра Юпітер Велика люстра від сімейства BATUMI повністю виготовлена з хромованих елементів. Має цілих вісім точок освітлення, що забезпечує відмінне освітлення кімнати. Ця класична люстра ідеально підійде для розкішних, просторих інтер'єрів, таких як простора вітальня або сходи. Тканинні абажури зі смаком прикрашені мерехтливими квітковими візерунками. Все це робить світильник надзвичайно елегантним. Товар виготовлено в Польщі. УВАГА! Лампи продаються без лампочок. ОСНОВНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ ПРОДУКТУ:СФЕРИ ЗАСТОСУВАННЯ: Коли ви купуєте у нас, ви отримуєте новий, оригінально упакований товар, на який поширюється гарантія виробника. Тільки придбання фірмових товарів гарантує найвищу якість, енергоефективність, безпеку використання та впевненість у правдивості інформації на упаковці. Будь ласка, перегляньте наші інші пропозиції щодо підвісних світильників. ГАЛЕРЕЯ:
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Jupiter |
| Стан | Новий |
| Колір | Сріблястий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 85 мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Джерело живлення | Sieciowe |
| Клас енергоспоживання | A |
| Кількість джерел світла | 8 źródeł |
| Кімната | Sypialnia |
| Максимальна потужність лампи | 60W Вт |
| Марка | Jupiter |
| Матеріал | Metal |
| Нитка | E27 |
| Стиль | Klasyczny |
| Тип | Żyrandole |
| Ширина | 98 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 59 179 ₴

