
Плафон Maytoni Balbo Cognac Mod11204G
16 980 ₴
- В наявності
- Код: 61459199
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. Maytoni Balbo Cognac Mod11204G. У категорії. стельових світильників. плафони відіграють надзвичайно важливу роль в освітленні інтер'єрів. Завдяки своєму сучасному дизайну вони можуть бути елегантним доповненням до різних приміщень, таких як спальні, вітальні чи кухні. Саме такі характеристики притаманні плафону., який не тільки додає стилю, але й забезпечує ефективне освітлення. Світлові параметри. Плафон. Maytoni Balbo Cognac. оснащений. чотирма джерелами світла., що дозволяє рівномірно освітлювати простір. Кожна лампочка може мати максимальну потужність 28W, що.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Maytoni |
| Колір | Білий |
| Цоколь | G9 |
| Розміри | |
| Висота | 25 мм |
| Ширина | 38 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Глибина | 38 мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 38 |
| Клас енергоспоживання | A |
| Кількість джерел світла | 4 джерела |
| Мoдель | BALBO |
| Максимальна потужність лампи | 28W Вт |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Спальня |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Стельові |
| Колірна температура | 3000K |
| Основні атрибути | |
| Стан | Нове |
| Матеріал | Метал |
Інформація для замовлення
- Ціна: 16 980 ₴


