
Плафон Maytoni Balbo Smoke Mod11204N
16 980 ₴
- В наявності
- Код: 61459200
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. Maytoni Balbo Smoke Mod11204N. У сучасному світі освітлення інтер'єрів відіграє ключову роль у формуванні атмосфери та дизайну наших приміщень. Люстри, такі як Maytoni Balbo Smoke Mod11204N., не тільки забезпечують світло, але й є важливим декоративним елементом, який може повністю змінити вигляд кожного інтер'єру. Завдяки різноманітним застосуванням, стельові світильники ідеально підходять для різних приміщень, від спальні до вітальні. Параметри освітлення та функціональність. Стельовий світильник Maytoni Balbo Smoke Mod11204N. - це сучасне освітлювальне рішення, яке.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Maytoni |
| Цоколь | G9 |
| Розміри | |
| Висота | 25 мм |
| Ширина | 38 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Глибина | 38 мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 38 |
| Кількість джерел світла | 4 джерела |
| Мoдель | BALBO |
| Максимальна потужність лампи | 28W Вт |
| Матеріал | Метал |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Спальня |
| Стан | Нове |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Стельові |
| Колір | Прозорий |
| Колірна температура | 3000K |
| Енергетичний клас | A |
Інформація для замовлення
- Ціна: 16 980 ₴


