
Плафон Maytoni Zeil H356Cl03Bz
18 088 ₴
- В наявності
- Код: 61460711
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. Maytoni Zeil H356Cl03Bz. Люстра - це не лише функціональний елемент обладнання, але й важливий декоративний елемент інтер'єру. Плафони, люстри та стельові світильники відіграють ключову роль у формуванні атмосфери приміщень, пропонуючи різноманітні стилі та можливості освітлення. Серед багатьох доступних на ринку стельових ламп виділяється Maytoni Zeil H356Cl03Bz., яка поєднує елегантність з практичністю. Світлова потужність. оснащена трьома джерелами світла, що гарантує відмінне освітлення простору. Лампа підтримує лампочки з максимальною потужністю 60W.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Maytoni |
| Цоколь | E27 |
| Розміри | |
| Висота | 19.2 мм |
| Ширина | 35 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Глибина | 30 мм |
| Кількість джерел світла | 3 джерела |
| Мoдель | H356-CL-03-BZ |
| Матеріал | Метал |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Спальня |
| Стан | Нове |
| Стиль | Етно, Англійське |
| Тип | Стельові світильники |
| Колір | Прозорий |
| Енергетичний клас | A |
Інформація для замовлення
- Ціна: 18 088 ₴










