
Стельовий світильник Maytoni Eustoma (Mod238Pl01Bl)
7 687 ₴
- В наявності
- Код: 61460817
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. Підвісний світильник Maytoni Eustoma Mod238Pl01Bl - його красивий скляний абажур є частиною, яка привертає найбільше уваги. Абажур, інтегрований у світлу обстановку, буде впізнаваний у скандинавських, сільських, вінтажних і сучасних композиціях з відтінком класики. Блискуча конструкція, крім декору, бездоганно виконуватиме своє основне завдання – правильно розподіляти світло. Технічні характеристики: Кількість джерел світла: 1 Тип джерела світла: лампочка Тип цоколя: E14 Напруга живлення: 230 В Клас герметичності: IP20 Макс. одна лампочка: 40 Вт Лампочки в комплекті: немає Можливість використовувати світлодіодні лампочки: так Діаметр: 16 см Висота: 23-143 см Можливість вкоротити висоту: так Висота абажура: 23 см Ширина абажура: 16 см Вага: 0,78 кг Колір конструкції: сатин нікель Колір абажура: синій Матеріал: метал, скло
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Maytoni |
| Стан | Новий |
| Колір | Синій |
| Тип світильника | Стельовий |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 143 мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Глибина | 21.5 мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 16 |
| Джерело живлення | Sieciowe |
| Клас енергоспоживання | A |
| Кількість джерел світла | 1 źródło |
| Кімната | Biuro, Jadalnia, Korytarz/schody, Kuchnia, Salon, Sypialnia |
| Максимальна потужність лампи | 40W Вт |
| Марка | Maytoni |
| Матеріал | Metal, Szkło |
| Нитка | E14 |
| Стиль | Nowoczesny |
| Тип | Lampy wiszące i zwisy |
| Ширина | 16 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 687 ₴







