
Люстра Paul Neuhaus Roman 247412
22 081 ₴
- В наявності
- Код: 61460978
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. Paul Neuhaus Roman 247412. Люстра. - це відмінний вибір для тих, хто прагне поєднати сучасний дизайн з функціональністю. Пропонуючи стильне освітлення, модель ідеально впишеться в оформлення як вітальні, так і спальні. Завдяки використанню технології LED, лампа не тільки забезпечує необхідну кількість світла, але й впливає на атмосферу інтер'єру, створюючи затишне та елегантне оточення. Ключові характеристики та технічні параметри. Лампа. вирізняється не лише естетикою, але й енергоефективністю. Має.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Paul Neuhaus |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип світильника | Підвісний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 120 мм |
| Глибина | 72 мм |
| Додаткова інформація | З лампочкою в комплекті |
| Кількість джерел світла | 1 джерело |
| Матеріал | Метал |
| Мoдель | ROMAN |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Вітальня, Спальня |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Люстра |
| Цоколь | LED |
| Ширина | 72 мм |
| Енергетичний клас | E |
Інформація для замовлення
- Ціна: 22 081 ₴

